piątek, 28 kwietnia 2017

CZEŚĆ!!
Mimo iż pogoda jest okropna, to mam jakieś szczęście. Udało mi się zostać ambasadorem firmy Vizir !!. Zgłosiłam się do tego na stronie https://www.everydayme.pl/. Nie spodziewałam się że będzie to aż tak łatwe, po dwóch dniach od otrzymania maila z powiadomieniem o tym że dostałam się do programu - otrzymałam paczkę!! A co w niej było?

Do własnego użytku:
 ▪ 1 opakowanie kapsułek do prania Vizir Alpine Fresh
▪  Przewodnik projektu
 ▪  Książeczka „Badanie opinii”


Do przekazania innym:
 ▪  20 pojedynczych opakowań z kapsułką piorącą Vizir Alpine Fresh 
▪  20 ulotek Vizir
Jestem bardzo zadowolona z tej przesyłki!! Nie spodziewałam że dostane tak wartościowy prezent, plus aż 20 próbek ,już zaczynam rozdawać je koleżankom  i rodzinie;)

Więcej informacji o tym projekcie już niedługo!


Pani Testerka ;)

https://www.everydayme.pl/- tutaj możecie się zgłaszać do różnych kampanii!!
Hej!!
Dzisiaj mam dla Was bardzo ciekawy post:)
Zostałam ambasadorką firmy Okocim!! Bardzo się cieszę z tego powodu. Jako zestaw startowy otrzymałam 20 butelek piwa o pojemności 0,5 l. Nie spodziewałam się że dostane aż 20 butelek piwa!! Na pewno podzielę się nimi z moimi znajomymi, będzie zabawa ;) Dokładna nazwa piwa to Jasne Okocimskie. Jestem bardzo szczęśliwa że to właśnie ja mogłam zostać ambasadorką.

Więcej informacji już wkrótce!!      


Dostałam się do projektu dzięki stronie: http://streetcom.pl/

A teraz ważna informacja dla KAŻDEGO: piwo piją TYLKO osoby pełnoletnie!

Do zobaczenia w następnym poście!


#Okocim #JasneOkocimskie #WarzymyZZasadami #TylkoZ3Składników

Pani Testerka:)http://streetcom.pl/- tutaj możecie się zgłaszać do projektów
wtorek, 25 kwietnia 2017


OGŁOSZENIE!

W maju , pojawi się nowa seria postów na temat.... darmowych próbek!!
Opowiem jak je zdobyć i co mi się udało przetestować, podpowiem co i jak. będę dodawać linki do stron z których możecie za darmo przetestować produkt, nawet bez pisania recenzji!!!

                                Na zdjęciu próbki kremów Mixa, które dostałam całkowicie za darmo, ale więcej o tym dopiero w maju;)

https://www.mixa.pl/- tutaj możecie znaleźć produkty tej markiPani Testerka;)
Hej!!
Czy słyszeliście o nowej promocji w Rossmanie? Jest tam aż -49% na wszystkie kolorowe kosmetyki, promocja trwa od 20.04-28.04. Trzeba się spieszyć produkty bardzo szybko uciekają. Według mnie jest to czas na troszkę większe zakupy, naprawdę na niektórych produktach można sporo zaoszczędzić. Podam wam teraz moje TOP 3, kosmetyków z Rossmana:

1.Lovely, K-lips, w odcieniu Lovely Lips
2.Wibo, sypki puder Diamond Skin
3.Lovely, matte face bronzer, w odcieniu Dark Chocolate

Są to produkty naprawdę godne polecenia, mimo że ich cena jest bardzo niska sprawdzają się bardzo dobrze.

Pamiętajcie zakupy możecie też wykonywać przez Internet!!
http://www.rossmann.pl/


Do zobaczenia w następnym poście!

Pani Testerka;)
Pierwsza recenzja!!!
Czuje lekki stres, ale oczywiście dam radę.
Produkt który miałam okazje testować nazywa się: BIOTEBAL rzęsy XXL, jest to serum pobudzające wzrost rzęs. Od zawsze zastanawiałam się nad zakupem takiego serum, lecz cena takiego produktu doprowadzała mnie do zawrotów głowy. Udało mi się wygrać go w konkursie (nie prowadzonego przez firmę BIOTEBAL), byłam bardzo szczęśliwa że w końcu uda mi się go przetestować - i to w dodatku za darmo. Buteleczka tego produktu wystarczyła mi na około 4 tygodni, aplikacja była bardzo łatwa (końcówka jak w eyelinerze). Pominęłam chyba najważniejszy podpunkt: EFEKTY. Były już one widoczne po upływie około 2 tygodni, nie powiem że po takim czasie moje rzęsy wyglądał jak sztuczne ale na pewno zauważyłam że stały się ciemniejsze i mniej wypadały. Dodatkowo zauważyłam że zaczęły mi wyrastać nowe rzęsy które na początku były bardzo króciutkie, teraz mają normalną długość. Jestem bardzo zadowolona że miałam okazje przetestować ten produkt , naprawdę działa i jest godny polecenia.

W razie pytań piszcie pod mail: pani.testerka@gmail.com

Pani Testerka;)

Tutaj możecie znaleźć produkty tej marki: http://www.biotebal.pl/

CZEŚĆ!!


Na tym blogu będę recenzować różne produkty, pokaże wam jak można zostać np: ambasadorem różnych firm. Pokaże wam również że darmowe produkt nie jest aż tak trudno zdobyć!! W razie jakichkolwiek pytań piszcie komentarze, lub maile. mam nadzieje że wam się spodoba!!!

Pani Testerka:)

CZEŚĆ!! Mimo iż pogoda jest okropna, to mam jakieś szczęście. Udało mi się zostać ambasadorem firmy Vizir !!. Zgłosiłam się do tego na stro...